Ужасът в ЦСКА няма край! Контузията на Жоржиньо е тежка

7 Dni CSKA13.08.201811781
ЦСКА - Славия, Жоржиньо

Контузията на Жоржиньо може да се окаже много сериозна. Веднага след срещата му бяха направени обстойни прегледи, които показаха съмнения за скъсани връзки на десния глезен, пише клубният сайт.

Той беше заменен принудително още в 52-та минута на срещата след брутално влизане в неговите крака. Главният съдия отсъди само нарушение, без да покаже картон за очевидно грубите действия срещу футболиста на ЦСКА.

Нападателят със сигурност отпада за следващите двубои на отбора.

В четвъртък (16 август) червените гостуват в Дания на Копенхаген в среща реванш от третия квалификационен кръг на Лига Европа.

В следващия кръг от Първа лига ЦСКА гостува в Разград. Мачът ще се проведе на 19 август (неделя) от 21:00 часа.