Брутален фотофакт! Турски рефер “закла” ЦСКА в Дания! Тартор на Сектор Г изригна след гаврата

7 Dni CSKA16.08.201836010
ЦСКА - Копенхаген, Лига Европа, Росен Петров Животното

ЦСКА губи с 0:1 при гостуването си на Копенхаген в среща реванш от третия предварителен кръг на Лига Европа.

В 23-ата минута датчаните откриха резултата не и без помощта на съдийската бригада начело с главния рефер Халил Мелер от Турция. Томсен преодоля безпрепятствено 30-40 метра през центъра на терена и изведе Н’Дойе сам срещу вратаря, а таранът без проблем вкара.

Попадението обаче трябваше да бъде отменено, тъй като голмайсторът на домакините бе в положение на засада.

Минути по-късно един от тарторите на Сектор Г – Росен Петров, изригна в социалните мрежи. Животното