Голям успех за ЦСКА! Армейците треснаха Левски-Раковски

7 Dni CSKA16.09.20182340
fe4e55c152b08dd7c9e8b9e096fe555e.image.960x720

Юношите ни до 14 години победиха Левски-Раковски с 1:0 в мач от третия кръг на Столичното първенство, който се игра на стадион “Раковски”, съобщава клубният сайт на ЦСКА.

Армейците имаха шансове да открият резултата през първата част, но след удари на Кристиан Георгиев, Георги Димитров и Браян Стефков топката не попадаше в целта. В края на полувремето Георгиев получи червен картон и тимът ни доигра мача с 10 души.

В 40-та минута падна единственото попадение в двубоя. Точен за ЦСКА беше Георги Димитров. Той имаше още няколко отлични възможности да увеличи преднината ни, но до това не се стигна и в крайна сметка тимът ни победи с 1:0, записвайки трети успех в третия си мач от сезона и продължава без допуснат гол.

В следващия кръг ЦСКА е домакин на Царско село.

Стартов състав: Броди Смит Майлс (в), Наско Цеков, Кристиан Петров, Мартин Стоянов, Майкъл Рангелов (к), Браян Стефков, Кристиан Георгиев, Константин Йорданов, Георги Димитров, Илиан Димитров, Даниел Димитров

Резерви: Кристиян Славов (в), Давид Зафиров, Дейвид Веселинов, Васил Маринов, Пламен Пейчев, Стоян Гозе, Георги Стоименов

Старши треньор: Антон Димитров