Юношите на ЦСКА продължават да газят! Американски вратар герой за армейците

7 Dni CSKA23.09.20182290
6682b35ba95a080c9d6eeccbf504efff.image.960x720

Юношите ни до 14 години победиха Царско село с 3:2 в мач от четвъртия кръг на Столичното първенство, който се игра на стадион “Бонсист”, пише официалният сайт на ЦСКА.

Вратарят ни Броуди Смит спаси дузпа в 20-та минута, но пет по-късно гостите се разписаха за 1:0. Момчетата на Антон Димитров успяха да обърнат резултата за три минути. В 27-та Давид Зафиров изравни след подаване на Константин Йорданов отляво, а в 30-та Георги Димитров беше точен с глава след центриране на Йорданов от корнер. Преднината ни обаче беше факт само за минута, защото Царско село успя да изравни. Победното попадение за ЦСКА отбеляза Георги Димитров в 52-та минута.

В четвъртък (27 септември) на армейците предстои мач за Купата на БФС срещу Локомотив (София), който ще се играе на “Бонсист” от 15:00 часа. В неделя (30 септември) ЦСКА ще гостува на железничарите в двубой от петия кръг на първенството, като двубоят е насрочен за 9:30 часа.

Стартов състав: Броди Смит Майлс (в), Наско Цеков, Кристиан Петров, Мартин Стоянов, Майкъл Рангелов (к), Браян Стефков, Давид Зафиров, Константин Йорданов, Георги Димитров, Васил Маринов, Даниел Димитров

Резерви: Кристиян Димитров (в), Дейвид Веселинов, Калоян Гергинов, Пламен Пейчев, Стоян Гозе, Георги Стоименов, Цанко Адов

Старши треньор: Антон Димитров