Съдийската сеч на Армията продължава! Дубълът на ЦСКА бе грозно порязан срещу Спартак

7 Dni CSKA02.04.2017300

ЦСКА изтърпя нова съдийска гавра на „Българска армия“. След като вчера в Първа лига момчетата на Стамен Белчев бяха посечени от Стефан Апостолов и Веселин Мишев, които зачетоха два абсолютно нередовни гола от засади на Лудогорец, днес вторият тим на „армейците“ стана жертва на друга бригада във Втора лига.

Играчите на Светослав Тодоров направиха 1:1 със Спартак (Плевен), но им бяха отменени два гола на Тонислав Йорданов. Талантливият нападател вкара първо в 5-та минута, когато решението бе правилно, но в 38-та минута ситуацията бе изключително спорна и по-скоро голът бе редовен. Иначе „червените“ владееха инициативата и през първата част и Александър Георгиев не успя да вкара, а в продължението гостите удариха греда след пряк свободен удар.

Второто полувреме започна с нов натиск на ЦСКА, но в 53-та минута плевенчани шокираха домакините с точно изпълнение на Кевин Озей. Последваха силни изяви на вратарят на Спартак, който спаси отлични положения на Георгиев и Александър Георгиев. В 80-та минута обаче Румен Руменов го матира с изключителен гол със задна ножица, с който оформи и крайният резултат в срещата.

Със спечелената точка ЦСКА 2 остава на 10-о място във Втора лига, а Спартак (Плевен) се доближи до спасението, измествайки Оборище от 13-о място и вече е само на една точка от спасителната 12-а позиция.