Лошо! Каранга се контузи, бразилецът под въпрос за дербито с Лудогорец

7 Dni CSKA15.07.20175250
Славия - ЦСКА, Фернандо Каранга

Звездата на ЦСКА Фернандо Каранга бе сменен принудително през второто полувреме на мача със Славия от Първа лига. При безобидно единоборство във въздуха нападателят падна на земята и се хвана за рамото. Малко по-късно играчът напусна терена.

В следващия кръг “червените” приемат Лудогорец. Все още не е ясно колко тежка е контузията на Каранга и дали той ще може да вземе участие в предстоящия двубой с българския шампион.

ЦСКА и Славия играят при резултат 1:1, 20-ина минути преди края на срещата от първия кръг на Първа лига. Именно Каранга вкара първия гол за червените през сезон 2017/18, след като в 28-ата минута засече с глава центриране на Александър Георгиев.