БФС си призна, че Ивайло Стоянов е ощетил ЦСКА! Ето какво последва

7DNI CSKA27.07.201737322
ЦСКА - Лудогорец, Кристиян Малинов

БФС потвърди, че реферът Ивайло Стоянов е допуснал куп гафове по време на дербито от втория кръг на Първа лига между ЦСКА и Лудогорец на „Българска армия“.

„Червените“ загубиха с 0:1, но имаха сериозни претенции за дузпа, за падането за която Кевин Меркадо получи втори жълт картон и бе изгонен от Сватбата. Сега петричкият рефер не попада в нарядите за предстоящите кръгове нито в Първа, нито във Втора лиги, което отвсякъде си е признаване, че Стоянов се е издънил здраво на „Армията“.

Мачът на „червените“ срещу Ботев Пд в „Коматево“ ще бъде свирен от Валентин Железов, а негови асистенти ще бъдат Станимир Илков Илков и Николай Тодоров Христов. Четвърти съдия ще бъде Велислав Христов Миленков.