ЦСКА U19 вкара 3 на Марек за първа победа през сезона

7DNI CSKA20.08.20171270
10

ЦСКА записа първа победа за сезона в Елитната група до 19 години.

Момчетата на Ивайло Станев, които защитават титлата си, спечелиха с 3:1 гостуването си на Марек в среща от ІІ кръг на първенството.

Армейците решиха мача още през първото полувреме, когато се оттеглиха на почивка с аванс от два гола. И двете попадения реализира Митко Митков, съответно в 31-та и 44-та минута.

Домакините върнаха едно попадение малко след час игра, но в 68-та минута Даниел Йорданов направи 3:1 в полза на ЦСКА.

Шампионите в Елитната юношеска група играха много силно през първата част и пропуснаха доста изгодни положения за гол, съобщава официалния сайт на “червените”.

Стартов състав на ЦСКА: 1. Борис Груев (в), 5. Асен Георгиев, 15. Никола Борисов, 18. Георги Костов, 6. Валентин Антов (к), 17. Петър Петров, 10. Иван Митрев, 14. Николай Янков, 7. Георги Славчев, 13. Даниел Йорданов, 19. Митко Митков

Резерви: 12. Драгомир Захаринов (в), 3. Милен Манчев, 20. Джулио Чарлов, 11. Радослав Илиев, 8. Жулиан Манолов, 16. Емануил Личев, 9. Борислав Будинов

Треньор: Ивайло Станев