Най-малките “армейци” продължават да бият наред на международния турнир в Обзор

7DNI CSKA22.08.20171470
11

Малките футболисти на ЦСКА от набор 2008 постигнаха драматичен успех във втория си двубой от международния турнир в Обзор.

Армейците, водени от Валентин Колев, надвиха Буньодкор 2 (Ташкент, Узбекистан) с 4:3 и след две победи в два мача продължават борбата за призовите места. Срещата се игра в Бяла.

Мачът започна изключително динамично и в 6-тата минута резултатът вече беше 2:2. Буньодкор 2 поведе, след точно изпълнена дузпа от Кристиян Стоянов ЦСКА изравни и отново той се разписа за 2:1, но противникът възстанови равенството. През вторите 15 минути нови голове на паднаха. В началото на третата част Кристиян Стоянов оформи хеттрика си, но тимът от Узбекистан отново изравни. Минути по-късно Стиван Горинов реализира за 4:3 и това се оказа победното попадение за ЦСКА.

Утре армейците излизат срещу Олимпик Варна в трети двубой от турнира. Срещата е с начален час 9:20 и ще се играе в Обзор, съобщават от официалния сайт на “червените”.