ЦСКА приключи с участието си в турнира за Купата

7DNI CSKA20.09.201732070
емблема

Юношите на ЦСКА до 16 години отстъпиха на Левски с 0:2 и отпаднаха от турнира за Купата на БФС.

Двубоят се игра на помощния терен на стадион “Виваком Арена – Георги Аспарухов”.

Армейците пропуснаха няколко отлични възможности да открият резултата, но в крайна сметка противникът поведе в последната минута на първата част. Нашите момчета, водени от Сашо Борисов, създадоха добри положения пред вратата на домакините и през втората част, но късметът не беше на тяхна страна. В 64-та минута сините удвоиха преднината си. Въпреки натиска на армейците, резултатът остана непроменен до края.

Следващият мач на ЦСКА е в петък (22 септември) срещу Хебър (Пазаржик). Двубоят от IV кръг на Зоналната група ще се играе на изкуствения терен в комплекс “Царско село” от 11:30 часа.

Стартов състав: Илия Шамаланов (в), Любомир Митков, Християн Петров, Георги Юруков, Марио Гуглин, Митко Митков, Емил Ценов (в), Атанас Няголов, Димитър Михайлов, Радостин Стоилов, Кристиян Атанасов
Резерви: Майкъл Георгиев (в), Марио Николов, Георги Тафраджиев, Мартин Смоленски, Мартин Аврамов, Алекс Нинов, Михаил Ангелов

Старши треньор: Сашо Борисов