ЦСКА U15 разпра Миньор (Перник)

7 Dni CSKA23.09.20171990
ЦСКА U15 - Витоша Бистрица, юноши

Юношите на ЦСКА до 15 години победиха Миньор (Перник) с 4:0. Двубоят се игра на базата в Панчарево.

Момчетата на Христо Марашлиев имаха тотално надмощие през целия мач. Освен четирите попадения, армейците пропуснаха дозина отлични възможности за гол. Резултатът беше открит от Цветомир Цанев в 15-та минута, а в 28-та Георги Манев реализира при добавка след дузпа, отсъдена за нарушение на вратаря на гостите срещу Веселин Борисов. През второто полувреме играч на Миньор прати топката в собствената си врата след точен изстрел на Данаил Стойчев, а Христо Арсов оформи крайното 4:0, пише клубният сайт.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Левски Раковски. Двубоят е насрочен за 11:00 часа на 30 септември (събота).

ЦСКА – Миньор 4:0
Голмайстори: Цветомир Цанев, Георги Манев, Христо Арсов, автогол

ЦСКА: 1. Ивайло Илиев (в), 16. Цветомир Йорданов, 15. Димитър Колимечков, 3. Димо Славов, 7. Георги Иванов, 13. Стелиън Георгиев, 18. Мартин Аврамов, 11. Веселин Борисов, 17. Данаил Стойчев, 8. Георги Манев, 14. Цветомир Цанев
Резерви: 12. Константин Касабоков (в), 5. Мартин Сотиров, 19. Христо Арсов, 2. Димитър Шарков, 6. Алпай Рамадан, 10. Христо Марков, 20. Денис Стефанов
Старши треньор: Христо Марашлиев