ЦСКА смачка Ботев и продължава напред в турнира за Купата на БФС

7DNI CSKA27.09.20179380
ЦСКА U15 - Витоша Бистрица, юноши

Юношите на ЦСКА, родени през 2004 година, отстраниха Ботев 57 и продължават напред в турнира за Купата на БФС.

Армейците, водени от Атанас Борносузов, победиха съперника си с 2:0. Двубоят се игра на изкуствения терен на 57 СУ “Св. Наум Охридски”.

ЦСКА поведе в резултата с гол на Павел Жабов в началото на второто полувреме, а в 55-та минута червените удвоиха аванса си чрез Теодор Иванов. Освен двата гола, армейците пропуснаха още много положения пред вратата на съперника. Въпреки това ЦСКА победи и продължава борбата за Купата, а следващия си опонент тимът ни ще научи след жребий, който ще се тегли до края на седмицата, съобщава официалният сайт на “червените”.

Ботев 57 – ЦСКА 0:2
Голмайстори: Павел Жабов, Теодор Иванов

Състав на ЦСКА: Иван Маринов (в), Теодор Иванов, Мартин Влаевски, Павел Жабов, Николай Няголов, Йоан Лозанов (к), Георги Чорбаджийски, Ясен Цеков, Кирил Великов, Йоан Борносузов, Георги Шаламанов

Резерви: Милен Младенов (в), Виктор Атанасов, Андрей Димитров, Ясен Спиров, Васил Найденов, Александър Георгиев

Старши треньор: Атанас Борносузов