ЦСКА мачка във Велинград

7DNI CSKA01.10.2017960
ЦСКА U15 - Витоша Бистрица, юноши

Юношите на ЦСКА, родени през 2001 и 2002 година, победиха Чепинец във Велинград с 3:0 в мач от V кръг на Зоналната група.

Армейците, водени от Сашо Борисов, видимо превъзхождаха съперника и заслужено записаха четвърти пореден успех.

Червените поведоха с гол на защитника Димитър Жабов в 20-та минута на срещата. До края на първото полувреме ЦСКА пропусна няколко добри възможности да увеличи преднината си.

В началото на втората част нападателят Марио Попов удвои за армейците, а Жабов се разписа за втори път в 60-та минута и оформи класическия резултат за ЦСКА.

В следващия кръг червените са домакини на Ботев 57, съобщават от официалният сайт на ЦСКА.

Чепинец – ЦСКА 0:3
Гомайстори: Димитър Жабов (2), Марио Попов

Състав на ЦСКА: Майкъл Георгиев (в) (к), Марио Николов, Марио Гуглин, Димитър Жабов, Георги Юруков, Атанас Няголов, Митко Митков, Алекс Нинов, Марио Попов, Михаил Ангелов, Георги Тафраджиев

Резерви: Ивайло Илиев (в), Виктор Гицов, Николай Митов, Димитър Казаков, Красимир Георгиев

Старши треньор: Сашо Борисов