“Червената” машина няма спирка (ВИДЕО)

7DNI CSKA11.10.20174700
ЦСКА U15 - Витоша Бистрица, юноши

Юношите на ЦСКА до 15 години победиха Велбъжд (Кюстендил) с 5:2 в отложен двубой от VII кръг на Югозападната зона в Елитната група.

Армейците, водени от Христо Марашлиев, започнаха срещата по отличен начин и поведоха още във втората минута след гол на Мартин Смоленски, а в 7-та отново той удвои за тима ни. Христо Марков се разписа за 3:0 в 29-та минута и на почивката ЦСКА се оттегли с класическа преднина.

След десет минути игра през второто полувреме Велбъжд върна едно попадение, а след това гостите вкараха и второ. В 62-та минута резултатът стана 4:2 след гол на Алпай Рамадан, а със страхотен изстрел в последната минута на добавеното време на мача Мартин Аврамов оформи крайния резултат 5:2.

Това е пета поредна победа за ЦСКА U15 и общо седма от осем мача в първенството до момента.

Следващият двубой на тима ни е в събота (14 октомври) срещу Локомотив (София). Срещата ще се играе от 11:00 часа на базата в Панчарево, съобщават от официалният сайт на “червените”.

ЦСКА – Велбъжд 5:2
Голмайстори: Мартин Смоленски (2), Христо Марков, Алпай Рамадан, Мартин Аврамов

Състав на ЦСКА: 1. Ивайло Илиев (в), 2. Димитър Шарков, 15. Димитър Колимечков, 3. Димо Славов, 7. Георги Иванов, 13. Стелиън Георгиев, 18. Мартин Аврамов, 10. Христо Марков, 21. Александър Бучков, 9. Мартин Смоленски (к), 14. Цветомир Цанев

Резерви: 12. Константин Касабоков (в), 5. Мартин Сотиров, 19. Христо Арсов,, 8. Георги Манев, 6. Алпай Рамадан, 11. Веселин Борисов, 16. Цветомир Йорданов

Старши треньор: Христо Марашлиев