ЦСКА продължава да мачка в турнира за Купата на БФС

7DNI CSKA17.10.20171550
ЦСКА 2004

Юношите на ЦСКА от набор 2004 победиха Спартак (Плевен) с 4:0 като гост в първи мач от 1/8-финалите за Купата на БФС.

Така момчетата на треньора Атанас Борносузов почти сигурно си осигуриха преминаването напред в турнира още преди реванша следващата седмица.

Йоан Борносузов откри резултата за червените в 25-та минута и на почивката ЦСКА водеше с 1:0. След нея Борносузов се разписа за 2:0, третият гол бе дело на Георги Чорбаджийски, а Валентин Ситнилски оформи крайния резултат – 4:0.

Реваншът е на 24 октомври (вторник) от 14:00 часа на базата в Панчарево, съобщават от официалният сайт на “червените”.

Спартак (Плевен) – ЦСКА 0:4
Голмайстори: Йоан Борносузов (в), Георги Чорбаджийски, Валентин Ситнилски

Състав на ЦСКА: Иван Маринов (в), Кирил Великов, Габриел Александров, Валентин Ситнилски, Теодор Иванов, Йоан Лозанов (к), Мартин Влаевски, Виктор Атанасов, Ясен Цеков, Павел Жабов, Йоан Борносузов

Резерви: Милен Младенов (в), Георги Шаламанов, Боян Даскалов, Александър Георгиев, Ясен Спиров, Николай Няголов, Георги Чорбаджийски

Старши треньор: Атанас Борносузов