ЦСКА вкара пет на Левски

7DNI CSKA20.10.20174820
ЦСКА 2004

Юношите на ЦСКА, родени през 2004 година, победиха Левски-Раковски с 5:0 в мач от VIII кръг на първенството, който се игра на първи терен в комплекс “Царско село”. Това е осма победа в осем мача за червените в шампионата. Армейците, водени от Атанас Борносузов, са лидери в Областната група, като до момента са отбелязали 86 гола и не са допуснали нито един.

На почивката ЦСКА водеше с 3:0. Йоан Борносузов откри резултата с гол от 30 метра след страхотно изпълнен пряк свободен удар. Павел Жабов удвои преднината на червените, а Георги Чорбаджийски се разписа за 3:0.

През второто полувреме точни бяха Виктор Атанасов и Мартин Влаевски, а освен петте гола, ЦСКА пропусна още много възможности пред вратата на Левски-Раковски.

В следващия кръг армейците гостуват на Национал (София), съобщават от официалният сайт на “червените”.

ЦСКА – Левски-Раковски 5:0
Голмайстори: Йоан Борносузов, Павел Жабов, Георги Чорбаджийски, Виктор Атанасов, Мартин Влаевски

Състав на ЦСКА: Иван Маринов (в), Теодор Иванов, Габриел Александров, Валентин Ситнилски, Георги Чорбаджийски, Георги Шаламанов, Йоан Борносузов, Виктор Атанасов, Ясен Цеков, Павел Жабов

Резерви: Милен Младенов (в), Боян Даскалов, Андрей Димитров, Александър Георгиев, Ясен Спиров, Васил Найденов

Старши треньор: Атанас Борносузов