ЦСКА смачка Етър за първо място в класирането

7DNI CSKA22.10.20171950
ЦСКА U17 - Септември София

Юношите на ЦСКА до 17 години победиха Етър с 6:1. Двубоят се игра на базата в Панчарево.

Армейците откриха резултата в 7-та минута, когато Огнян Николов се възползва от грешка в отбраната на Етър. В 32-та ЦСКА удвои след гол от пряк свободен удар на рожденика Асен Дончев.

Емил Ценов направи резултата класически в 48-та минута след удар от дистанция, а в 56-та гостите върнаха едно попадения. Дончев се разписа за втори път в мача в 69-та минута, в 75-та Християн Петров вкара за 5:1, а в 79-та Дончев оформи хеттрика си и крайния резултат.

Това е девета победа от десет мача в Елитната група до 17 години за нашите юноши, които имат и едно равенство. ЦСКА е лидер в класирането с 28 точки. В следващия кръг на базата в Панчарево ще гостува Ботев (Пловдив), съобщават от официалният сайт на “червените”.

ЦСКА – Етър 6:1

Голмайстори: Асен Дончев (3), Огнян Николов, Емил Ценов, Християн Петров

Състав на ЦСКА: 1. Кристиян Сотиров (в), 5. Любомир Митков, 2. Крум Николов, 14. Християн Петров, 13. Дейвид Симеонов, 4. Йоан Бауренски (к), 9. Емил Ценов, 8. Христо Панчев, 18. Огнян Николов, 16. Кристиян Атанасов, 11. Асен Дончев

Резерви: 12. Илия Шаламанов (в), 3. Димитър Жабов, 17. Стефан Димитров, 10. Митко Митков, 7. Митко Русанов, 6. Ертан Тахиров, 20. Димитър Михайлов

Старши треньор: Добромир Митов