Гриша Ганчев със спешна среща с всички в ЦСКА! Ето какво се е случило на нея

7DNI CSKA23.10.201720910
ЦСКА - Царско село, контрола, Гриша Ганчев

Финансовият благодетел на ЦСКА Гриша Ганчев е събрал отбора вчера.

Той е дал обяд за играчите и треньорите в елитен ресторант в столичния квартал Бояна. Собственикът и тимът са коментирали надълго и нашироко представянето във вечното дерби в събота, завършило 2:2. Ганчев не е останал доволен от крайния резултат, макар че е отчел доброто представяне през първото полувреме.

Както е известно, след сблъсъка с Левски в редиците на ЦСКА се появи напрежение, което пролича от изказванията на двама от играчите. След дербито Станислав Манолев, който бе сменен още в 60-ата минута от Десподов, коментира пред медиите: „Питайте треньора защо сме се прибрали след почивката, аз откъде да знам. Това бяха указания, опитахме се да ги спазим. Не знам защо бях сменен, питайте треньора”, каза Манолев под влияние на емоциите. Крилото Кирил Десподов пък коментира, че нямало причина да е резерва и това можело да се нарече треньорско решение.

Първо от ресторанта са си тръгнали играчите, докато треньорският щаб е продължил разговорите си с Гриша Ганчев до късния следобед, като са коментирали не само двубоя с Левски, но и предстоящите срещи. Както е известно, ЦСКА приема Ботев Враца за купата утре, след това е домакин на Славия в първенството и гостува на Лудогорец.

Треньорска смяна не стои на дневен ред. Не е ясно обаче как ще се развият нещата, ако отборът загуби гостуването си в Разград.

Червените са в серия от 3 поредни равенства, като в два от тези мачове пропиляха аванс от 2:1, а срещу Пирин така и не успяха да вкарат.