ЦСКА с тежка загуба от Лудогорец за Купата

7DNI CSKA25.10.20173110
ЦСКА U19 - Лудогорец, Борис Груев

ЦСКА U18 отстъпи на Лудогорец с 1:2 в първи мач от 1/8-финалите в турнира за Купата на БФС.

Двубоят се игра на базата в Панчарево.

Гостите поведоха в 8-та минута на мача. В последните секунди на първата част ЦСКА пропусна да изравни, след като Никола Борисов удари греда. В 57-та минута разградчани вкараха и втори гол, а в 72-та си отбелязаха автогол за 1:2. До края на срещата резултатът не се промени и двата отбора оставиха развръзката за реванша.

Двубоят в Разград ще се играе на 8 ноември от 14:00 часа, съобщават от официалният сайт на “червените”.

Състав на ЦСКА: 1. Борис Груев (в), 5. Джулио Чарлов, 6. Валентин Антов (к), 15. Никола Борисов, 4. Адриан Гиргинов, 16. Емануил Личев, 8. Жулиан Манолов, 10. Александър Иванов, 11. Радослав Илиев, 7. Любослав Златков, 9. Борислав Будинов

Резерви: 12. Драгомир Захаринов (в), 20. Борислав Борисов, 14. Асен Дончев, 18. Огнян Николов, 17. Андрей Йорданов, 19. Милен Манчев, 13. Дейвид Симеонов

Старши треньор: Ивайло Станев