Белчев счупи каръка от 7-ия опит! Ето какво постигна за сефте ЦСКА срещу Ботев (Враца)

7 Dni CSKA26.10.20178250
ЦСКА - Ботев Враца, Раул Лое, Кирил Десподов, Стойчо Атанасов, Кевин Кубемба

ЦСКА няма с какво да се похвали от мача с Ботев Враца, но трябва да се отбележи, че за първи път под ръководството на Стамен Белчев направи обрат. Общо при хасковлията червените са били изоставащи 7 пъти в резултата.

Три от тези случаи са срещу Лудогорец – при загубите на „Армията” с 0:1 на 22 юли и 0:2 на 1 април, както и при равенството 1:1 в Разград на 20 май. ЦСКА загуби още от Дунав в последния кръг миналия сезон (0:1 на 31 май), а срещу Левски на 21 октомври (2:2) и Локо Пд на „Лаута” на 18 март (1:1) стигна само до точка.

Във вечното дерби миналата седмица червените имаха предпоставки да запишат първи обрат при Белчев, след като водеха с 2:1, но след почивката се дръпнаха назад и изпуснаха аванса.

Има и друг факт, който е интересен за отбелязване – в трети пореден мач на „Армията” ЦСКА не успя да вкара гол през първото полувреме след Дунав и Пирин.