7DNI CSKA29.10.20172680
21151662_1094765043987489_8244000201200472506_n

Юношите на ЦСКА, родени през 2004 година, победиха Национал с 2:1.

Двубоят се игра на изкуствен терен в Национална спортна академия.

Червените, водени от Атанас Борносузов, откриха резултата в 18-та минута, когато точен беше Йоан Борносузов след подаване на Кирил Великов отляво. Четири минути по-късно домакините изравниха. В края на второто полувреме Борносузов отбеляза красиво попадение с изстрел от дистанция и оформи крайния резултат 2:1 в полза на армейците.

Това е девета победа за тима ни от девет мача през сезона, в които червените отбелязаха 88 гола и днес допуснаха първи в своята врата, съобщават от официалният сайт на “армейците”.

Следващият съперник на ЦСКА в първенството ще бъде ДИТ. Двубоят е насрочен за 4 ноември (събота) от 9:30 часа.

Национал – ЦСКА 1:2
Голмайстори: Йоан Борносузов (2)

Състав на ЦСКА: Иван Маринов (в), Мартин Влаевски, Валентин Ситнилски (к), Габриел Александров, Виктор Атанасов, Йоан Лозанов, Георги Чорбаджийски, Георги Шаламанов, Кирил Великов, Ясен Цеков, Йоан Борносузов

Резерви: Милен Младенов (в), Теодор Иванов, Боян Даскалов, Александър Георгиев, Павел Жабов, Ясен Спиров, Андрей Димитров

Старши треньор: Атанас Борносузов