Само часове след победата в Разград, Стамен Белчев взе много важно решение за ЦСКА

7DNI CSKA06.11.201735060
Лудогорец - ЦСКА, Стамен Белчев

Преди по-малко от 24 часа ЦСКА победи Лудогорец насред Разград с 2:1, и по този начин намали преднината на „зелените“ на само два пункта.

Днес Стамен Белчев е взел много важно решение. Той е пуснал футболистите в почивка.

Тимът ще почива до четвъртък, когато ще започне подготовка за следващия мач в Първа лига, който е срещу Ботев (Пловдив) на „Армията“ на 18 ноември от 15:00 часа.

Не всички футболисти ще могат да си починат след сладката победа, защото трима наши играчи – Стойчо Атанасов, Александър Георгиев и Кирил Десподов, от днес са на лагер с националния отбор до 21 години преди европейските квалификации с Франция и Черна гора. Тимът ни гостува на петлите на 9 ноември от 20:00 часа, след което посреща Черна гора на 14 ноември от 18:30 часа на стадион „Берое“ в Стара Загора, съобщават от официалният сайт на „червените“.