7DNI CSKA09.11.20171080
ЦСКА U15 - Витоша Бистрица, юноши

Юношите на ЦСКА до 15 години разгромиха Чавдар (Етрополе) с 9:0.

Двубоят се игра на изкуствен терен в комплекс „Царско село“.

Момчетата на Христо Марашлиев водеха с 4:0 на почивката след попадения на Цветомир Цанев, Мартин Сотиров, Алпай Рамадан и Александър Бучков. През втората част Цанев оформи хеттрика си, Бучков и Сотиров отбелязаха по още един гол, а веднъж се разписа Стелиън Георгиев.

Това е победа номер 11 за червените през кампанията. В следващия кръг те гостуват на Хебър в Пазарджик.

ЦСКА – Чавдар (Етрополе) 9:0
Голмайстори: Цветомир Цанев (3), Мартин Сотиров (2), Александър Бучков (2), Алпай Рамадан, Стелиън Георгиев

Състав на ЦСКА: Ивайло Илиев (в), Цветомир Йорданов, Мартин Аврамов, Димо Славов, Георги Иванов, Алпай Рамадан, Мартин Сотиров, Георги Манев, Христо Марков, Александър Бучков (к), Цветомир Цанев

Резерви: Димитър Колимечков, Димитър Шарков, Стелиън Георгиев, Христо Арсов, Иван Бакалски, Данаил Стойчев, Веселин Борисов

Старши треньор: Христо Марашлиев