Най-добрият отбор в академията на ЦСКА продължава да мачка

7DNI CSKA09.11.20173310
ЦСКА 2004

Юношите на ЦСКА до 14 години постигнаха 11-а победа в своя 11-и мач в първенството.

Момчетата на Атанас Борносузов се наложиха над Лъвчетата с 3:0. Двубоят се игра на изкуствен терен в комплекс „Бонсист“.

Червените откриха резултата в 9-та минута на мача, когато Павел Жабов се разписа след асистенция на Кирил Великов. В последните секунди на първата част Габриел Александров удвои преднината на армейците. Централният защитник отне топката в нашето наказателно поле и тръгна в атака, излъга няколко футболисти на противника и отбеляза гол след удар от около 25 метра. В началото на второто полувреме Йоан Борносузов оформи класическата победа на ЦСКА.

В хода на срещата треньорът Атанас Борносузов даде шанс за изява на всички футболисти от състава.

В следващия кръг тимът ни ще посрещне Локомотив (София), съобщават от официалният сайт на „червените“.