Драматична загуба за ЦСКА

7DNI CSKA15.11.20171800
Волейбол, Жени

Женският волейболен отбор на ЦСКА допусна първа загуба в четвъртия си мач през сезона.

Армейките отстъпиха на Марица в Пловдив след 5-геймова драма. Отложеният двубой от II кръг на Националната волейбона лига се игра в залата на Пловдивския университет “Паисий Хилендарски”.

Пловдивчанки взеха първата част с 25:20, а втората червените спечелиха с 25:21 точки. В третия гейм Марица отново се съвзе и го затвори на 16 точки, но момичетата на Юлия Иванова показаха характер и изравниха след 25:20 в четвъртата част. Най-драматичен се оказа тайбрекът, който армейките загубиха с 15:17 точки.

Следващият двубой на ЦСКА е на 24 ноември срещу Славия. Двубоят ще се играе в зала “Васил Симов” от 18:00 часа.

Марица – ЦСКА 3:2
(25:20, 21:25, 25:16, 20:25, 17:15)