ЦСКА натупа Локо София на “Армията”! Американски вратар дебютира за “червените”

7DNI CSKA18.11.20175340
ЦСКА 2004

Юношите на ЦСКА от набор 2004 победиха Локомотив (София) с 3:0. Двубоят се игра на помощния терен на стадион “Българска армия”.

Армейците пропуснаха отлични ситуации пред вратата на противника преди да открият резултата от дузпа в 24-та минута, която беше отсъдена за нарушение срещу Виктор Атанасов, а Кирил Великов беше точен от 11-те метра. В 31-та минута Павел Жабов удвои аванса на червените.

На почивката старши треньорът Атанас Борносузов направи 6 смени, като в игра се появиха и трима юноши от набор 2005, а един от тях – американският вратар Броуди Смит, дебютира за ЦСКА.

В 57-та минута Александър Георгиев отбеляза красив гол за 3:0 и така оформи класическата победа на червените.

Във вторник (21 ноември) ЦСКА гостува на ДИТ в първи мач от 1/4-финалите в турнира за Купата на БФС. Двубоят ще се играе от 14:00 часа на изкуствен терен в двора на 57 СУ “Св. Наум Охридски”, съобщават от официалният сайт на “червените”.

ЦСКА – Локомотив Сф 3:0
Голмайстори: Кирил Великов, Павел Жабов, Александър Георгиев

Състав на ЦСКА: Милен Младенов (в), Кирил Великов, Мартин Влаевски, Габриел Александър, Теодор Иванов, Георги Чорбаджийски, Георги Шаламанов, Виктор Атанасов, Ясен Цеков, Павел Жабов, Йоан Борносузов (к)

Резерви: Броуди Смит (в), Кристиан Петров, Иван Нешков, Васил Найденов, Ясен Спиров, Боян Даскалов, Александър Георгиев

Старши треньор: Атанас Борносузов