ЦСКА смачка Марек в Дупница за първа победа като гост

7DNI CSKA24.11.2017790
Левски - ЦСКА, волейбол

Мъжкият волейболен отбор на ЦСКА победи Марек Юнион-Ивкони с 3:0 гейма в зала “Спортна” в Дупница и така записа първа победа като гост в Суперлигата.

Първия гейм армейците затвориха на 16 точки, вторият беше по-оспорван, но червените го измъкнаха с 27:25, а в третата част ЦСКА не остави шансове на Марек и я спечели с 25:13 точки.

Яни Георгиев завърши мача с най-много точки за състава ни – 16, Тодор Костов се отчете с 14, а Венцислав Георгиев допринесе с 13 точки за победата.

В следващия кръг ЦСКА посреща Арда (Кърджали) в зала “Васил Симов”. Двубоят ще се играе на 1 декември (четвъртък) от 18:00 часа, съобщават от официалният сайт на “червените”.

Марек Юнион-Ивкони – ЦСКА
(16:25, 25:27, 13:25)

Стартов състав: Христо Цветанов, Красимир Гайдарски, Яни Георгиев, Тодор Костов, Венцислав Георгиев, Владимир Станков, Мартин Божилов – либеро

Резерви: Димитър Димитров, Добрин Василев, Марио Стоянов, Иван Крачев, Ивайло Стефанов, Стефан Стоянов, Андрей Николов

Старши треньор: Александър Попов