ЦСКА смачка пореден съперник за 12-а победа в 12 мача

7DNI CSKA25.11.20175380
ЦСКА 2004

Юношите на ЦСКА от набор 2004 постигнаха 12-а победа в 12-ия си мач през сезона. Армейците, водени от Атанас Борносузов, се наложиха с 4:0 над Чавдар (Етрополе).

Двубоят се игра на помощния терен на стадион “Българска армия”.

ЦСКА излезе напред в резултата още във втората минута, когато играч на гостите си отбеляза автогол с глава след центриране в наказателното поле на Ясен Цеков. Той вкара второто попадение за червените и на почивката тимът ни водеше с 2:0.

През второто полувреме Мартин Влаевски направи преднината на армейците класическа, а Георги Шаламанов оформи крайния резултат 4:0.

ЦСКА продължава да е лидер в класирането с 36 точки. Втори е Левски.

Във вторник (28 ноември) ЦСКА посреща ДИТ в мач реванш от 1/4-финалите в турнира за Купата на БФС. Двубоят ще се играе от 13:00 часа на изкуствения терен в комплекс “Царско село”. Армейците спечелиха първата среща с 1:0, съобщават от официалният сайт на “червените”.

ЦСКА – Чавдар (Етрополе) 4:0
Голмайстори: автогол, Ясен Цеков, Мартин Влаевски, Георги Шаламанов

Състав на ЦСКА: Иван Маринов (в), Мартин Влаевски, Валентин Ситнилски (к), Габриел Александров, Теодор Иванов, Йоан Лозанов, Георги Чорбаджийски, Георги Шаламанов, Кирил Великов, Ясен Цеков, Павел Жабов

Резерви: Милен Младенов (в), Боян Даскалов, Александър Георгиев, Виктор Атанасов, Ясен Спиров, Васил Найденов

Старши треньор: Атанас Борносузов