ЦСКА натупа Левски с 4:0 като гост

7DNI CSKA26.11.20172720
ЦСКА 2001/02

Юношите на ЦСКА победиха Левски-Раковски с 4:0 в мач от XIV кръг на Зоналната група за родени през 2001/02 година футболисти.

Двубоят се игра на стадион “Раковски”.

През първото полувреме момчетата на Сашо Борисов пропуснаха много възможности пред вратата на домакините. През втората част обаче армейците вкараха четири гола и записаха 11-а победа през сезона.

Димитър Михайлов беше точен от прек свободен удар за 1:0, за 2:0 се разписа Огнян Николов, третият гол бе дело на Мартин Смоленски, а отново Николов вкара за 4:0 и оформи крайния резултат.

Последният двубой на тима ни преди зимната пауза е след седмица срещу Царско село.

Левски-Раковски – ЦСКА 0:4
Голмайстори: Огнян Николов (2), Димитър Михайлов, Мартин Смоленски

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Любомир Митков, Димитър Жабов, Християн Петров, Дейвид Симеонов, Стефан Димитров, Емил Ценов, Христо Панчев, Огнян Николов, Димитър Михайлов, Росен Петров

Резерви: Ивайло Илиев (в), Стоян Иванов, Атанас Няголов, Марио Попов, Митко Русанов, Иван Иванов, Мартин Смоленски

Старши треньор: Сашо Борисов