Култово! Феновете на ЦСКА използваха Слави Трифонов, за да се изгаврят с Локо (ВИДЕО)

7DNI CSKA27.11.2017100450
Локомотив Пловдив - ЦСКА, фенове, бой

ЦСКА победи Локомотив (Пловдив) с 1:0 в мач от XVII кръг на Първа лига. Двубоят се игра на стадион “Локомотив”.

Единственото попадение в двубоя отбеляза Кирил Десподов от пряк свободен удар в 35-та минута.

В 42-та мачът беше спрян за около 20 минути, след като феновете на домакините влязоха необезпокоявани на пистата пред сектор “А” и провокираха нашите привърженици, след което се стигна до неприятни сцени.

Креативни фенове на “червените” използваха отрязък от видеата от случилото се, за да се подиграят на Локомотив Пловдив допълнително. Те добавиха култова песен на Слави Трифонов и направиха компилация, която в момента се разпространява адски бързо из мрежата.