Дубълът на ЦСКА не успя да пребори Бистришките тигри (Снимки)

7 Dni CSKA02.12.2016100

Дублиращият отбор на ЦСКА записа трета поредна загуба във Втора лига. Армейците днес загубиха у дома с 0:1 от Витоша (Бистрица) и останаха на шестото място във временното класиране. Единственият гол в мача, който се игра на стадион „Българска армия“, падна през второто полувреме и бе дело на Георги Амзин.

Играчите на Ивайло Станев започнаха много силно мача, като удари на Ангел Лясков и Александър Георгиев сериозно застрашиха вратаря на гостите. Постепенно обаче играта се накъса, а двата отбора много трудно създаваха чисти голови положения. Затова и логично почивката дойде при резултат 0:0.

След подновяването на играта, играчите на ЦСКА вдигнаха оборотите, а Александър Георгиев, Валентин Антов и Тонислав Йорданов пропуснаха отлични възможности да открият резултата. В 51-ата минута пък удар на Стойчо Атанасов бе отразен от Василев. Противно на случващото се на терена обаче играчите на Витоша първи вкараха гол чрез Георги Амзин, който изненада Александър Конов с удар от границата на наказателното поле. Само три минути след това дублиращият отбор на ЦСКА можеше да изравни, но Георги Минчев не успя да се възползва по най-добрия начин от едно разбъркване в полето на гостите. В 63-ата минута пък вратарят на гостите с мъка изби опасен шут на Тонислав Йорданов. До края на мача играчите на Ивайло Станев опитаха да променят негативния резултат, но шансът този път не бе на страната на армейците и в крайна сметка те загубиха с минималното 0:1 от Витоша.

[otw_shortcode_button href=“http://7dnicska.bg/cska2-vitosha“ size=“medium“ icon_position=“left“ shape=“radius“ color_class=“otw-red“]РАЗГЛЕДАЙТЕ ГАЛЕРИЯТА С НАЙ-ИНТЕРЕСНИТЕ МОМЕНТИ ОТ МАЧА[/otw_shortcode_button]

ЦСКА 2: Александър Конов, Стойчо Атанасов, Валентин Антов, Ангел Лясков, Лазар Марин, Мартин Симеонов (79 мин. Георги Търтов), Петър Витанов, Кристиян Малинов – к. (61 мин. Павел Головодов), Тонислав Йорданов, Александър Георгиев, Георги Минчев
Треньор: Ивайло Станев

Витоша: Християн Василев, Георги Амзин, Емил Колев, Китан Василев, Кристиан Узунов, Майк Кръстев, Михаил Петров, Николай Христозов, Отофе Лъки, Румен Гьонов, Четин Садула (к)
Треньор: Костадин Ангелов