Алберг се удиви от играта на български национал и отсече: Той е супериграч

7DNI CSKA21.02.201844250
Верея - ЦСКА, Роланд Алберг

Плеймейкърът на ЦСКА Роланд Алберг изрази задоволство от представянето си в първия шампионатен мач с червения екип.

Холандецът реализира четвъртия гол при разгрома с 5:0 над Верея. Той разигра на двойно подаване с друг нов – Бланко, и завърши атаката с мощен шут.

“Не можех да направя по-силен дебют! Гол и разгром в първия ми мач! Манолев е супериграч”, написа Алберг в социалните мрежи, като публикува своя снимка с опитния си съотборник на “Армията”.

Въпреки изразеното задоволство Алберг не се представи на добро ниво срещу Верея. Той се изключваше от играта на тима в някои моменти, рядко участваше в атаките на армейците и като цяло не успя да окаже позитивен ефект. Алберг записа 90 минути в двубоя.