Още от дете запали моето сърце…

Без Белчев, дубълът на ЦСКА се срина – четвърта поредна загуба

Явно преместването на Стамен Белчев начело на първия състав, се отразява много зле на втория.

Днес дублиращият състав на ЦСКА допусна четвърта поредна загуба във Втора лига и не успя да се доближи отново до лидерите в класирането. На „Българска армия“ момчетата на Ивайло Станев загубиха с 0:1 от Созопол след гол на Тафраджийски в 23-та минута. „Червените“ можеха да изравнят още до края на полувремето, но Георги Минчев пропусна дузпа в 37-та минута. Ангел Лясков пък се контузи и бе принудително заменен Мартин Симеонов.

През второто полувреме пропуски пред вратата на Созопол направиха всички нападатели в червено, начело с Минчев и Павел Головодов, а в последните минути и стражът на гостите се отличи с две ключови намеси.

Загубата остави ЦСКА II на шестото място във Втора лига с 24 точки, а Созопол събра актив от 29 и се намести в челната тройка.

ЦСКА II – Созопол 0:1
0:1 Кристиян Тафраджийски (23)

ЦСКА: Анатолий Господинов, Стойчо Атанасов, Валентин Антов, Петър Витанов, Лазар Марин, Красимир Станоев (к), Ангел Лясков, Александър Георгиев, Тонислав Йорданов, Павел Головодов, Георги Минчев

Созопол: Мартин Теменлиев, Иван Янчев (к), Петко Ганев, Георги Хашев, Стоян Мантаров, Якуб Идризов, Кристиян Пешов, Мирослав Радев, Станимир Митев, Борислав Борисов, Кристиян Тафраджийски