ЦСКА удари Марек на базата в Панчарево

7DNI CSKA06.03.20181400
ЦСКА U19 - Лудогорец, Иван Митрев

ЦСКА U19 победи Марек (Дупница) с 3:1 в мач от XVII кръг на Елитната група, който се игра на базата в Панчарево.

Армейците, водени от Ивайло Станев, поведоха в 7-та минута след гол на Божидар Чуканов. В 61-та Даниел Йорданов удвои преднината на тима ни, седем по-късно Радослав Живков вкара за 3:0, а в 86-та минута гостите отбелязаха за 3:1, пишат от официалния сайт на “червените”.

ЦСКА – Марек 3:1
Голмайстори: Божидар Чуканов, Даниел Йорданов, Радослав Живков

Стартов състав: 1. Борис Груев (в), 18. Георги Костов, 15. Никола Борисов, 3. Милен Манчев, 4. Адриан Гиргинов, 16. Емануил Личев, 17. Петър Петров, 13. Даниел Йорданов (к), 10. Иван Митрев, 7. Божидар Чуканов, 9. Радослав Живков

Резерви: 12. Драгомир Захаринов (в), 5. Джулио Чарлов, 14. Николай Янков, 11. Радослав Илиев, 20. Борислав Будинов, 8. Жулиан Манолов, 19. Борислав Борисов

Старши треньор: Ивайло Станев