Ексклузивно в историята с Христо Стоичков: Голът на Каранга срещу “говедата” ще е шампионското попадение за ЦСКА!

7 Dni CSKA20.03.201824330
ЦСКА - Левски, Фернандо Каранга

Фернандо Каранга вкара втория най-късен гол за ЦСКА в историята на вечното дерби, с който тимът от Борисовата градина побеждава с 1:0 Левски, пише “Тема спорт”.

Голът на бразилеца срещу “говедата” бе в 84-ата минута, а по-късно победата на червените с най-малкото цифрово изражение донесе защитникът Пламен Крачунов – в третата минута на продължението на редовните 90 минути на 15 март 2014 г.

Преди него най-късният гол за крайно 1:0 за армейците в дерби за първенство бе на Христо Стоичков и той отново, както и сега, падна под дъжда, сипещ се на Националния стадион “Васил Левски” на 30 май 1987 г.

Тогава той направи на практика ЦСКА шампион с попадението си в 80-ата минута.
Дали и попадението на Каранга няма да има такава съдба за ЦСКА…