Ултрасите от “Дивизия Мотана” призоваха: Нека да напълним залата

7DNI CSKA20.03.20182190
Левски - ЦСКА, волейбол, фенове

“Дивизия Монтана” е важна част от Сектор “Г”.

Момчетата от въпросната фракция използваха официалната си Фейсбук страница, за да призоват запалянковците да подкрепят волейболния тим на ЦСКА в 1/2-финалните плейофи в Суперлигата.

Ето цялото съобщение на ултрасите от Монтана:

“Скъпи армейци, след трите спиращи дъха победи, както и след поредното унижение над подуенската Зган, футболният отбор се оттегля за кратка почивка и подготовка за най-важната част от сезона. За сметка на това, волейболният ЦСКА продължава с пълна сила напред в плейофите и вече е на полуфинал срещу Монтана. Момчетата на Сашо Попов показват армейски дух и тотално раздаване на игрището, а ние ще покажем такова на трибуните.

Мачовете ще са в четвъртък и петък от 18:30ч. В зала ,,Младост”. Отборът от Монтана ще е само на теория домакин, защото СЕКТОР Г никога не може да бъде гост.Нека да напълним залата за пореден път и докажем, че в Монтана две мнения НЯМА!”