Дубълът на ЦСКА загуби последния си мач за 2016-та година (Снимки)

7 Dni CSKA12.12.2016150

Дублиращият отбор на ЦСКА загуби последния си мач за годината с 2:4 от отбора на Царско село. Армейците излязоха на терена на комплекс „Царско село“ в силно обновен състав, поради ангажименти на титулярите към първия отбор и U19.

През първото полувреме домакините от Царско село вкараха два гола, с  които рано-рано предрешиха крайния изход на мача. През втората част мачът продължи с трети гол за Царско село, след което Жулиан Манолов върна едно попадение за ЦСКА II. До края на мача двата отбора си размениха по още един гол, като за ЦСКА точен бе Мартин Симеонов. Срещата изгледаха бившият треньор на Царско село Тодор Янчев.

За „червения“ дубъл това беше пета поредна загуба и от челото на класирането те се сринаха до 7-о място с 24 точки. Царско село пък е 8-и със същия актив, но по-лоша голова разлика.

[otw_shortcode_button href=”http://7dnicska.bg/cska2-tsarsko_selo” size=”medium” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red”]Разгледайте галерията с най-интересните моменти от мача[/otw_shortcode_button]