Юношите на ЦСКА смазаха Пирин! Талант блесна с два гола за победата на водения от Сашо Борисов отбор

7 Dni CSKA12.04.20181090
ЦСКА 2001/02, Сашо Борисов

Юношите на ЦСКА победиха Пирин 2001 (Благоевград) с 4:0 в отложен мач от Зоналната група за набор 2001/2002. Двубоят се игра в комплекс “Царско село”.

Армейците, водени от Сашо Борисов, водеха с 1:0 на почивката след гол на Марио Попов. През втората част две попадения реализира Димитър Михайлов, с веднъж точен беше Димитър Жабов.

В следващия кръг червените гостуват на Барокко. Срещата ще се играе в неделя (15 април) от 11:30 часа на стадион “Бонсист”.

ЦСКА – Пирин 2001 4:0

Голмайстори: Димитър Михайлов (2), Марио Попов, Димитър Жабов

Стартов състав: Майкъл Георгиев (в), Цветан Петков, Димитър Жабов (к), Георги Юруков, Емил Пинджуров, Митко Митков, Мартин Байов, Митко Русанов, Марио Попов, Димитър Михайлов, Мартин Смоленски

Резерви: Илия Шаламанов (в), Михаил Ганев, Димитър Казаков, Николай Митов, Виктор Гицов, Георги Тафраджиев, Марио Николов

Старши треньор: Сашо Борисов