ЦСКА разгроми Левски

7 Dni CSKA12.04.2018900

ЦСКА победи Левски с 4:1 в мач от XXII кръг на първенството.

Така тимът, воден от Атанас Борносузов, продължава без грешна стъпка през сезона – 21 победи в 21 двубоя.

Талантите на ЦСКА поведоха още в 3-та минута, когато точен беше Павел Жабов. В 9-та главният съдия Георги Николов не отсъди стопроцентова дузпа в наша полза, след като Йоан Борносузов беше спънат в наказателното поле от противников състезател. В 16-та минута гостите останаха с човек по-малко, след като техен футболист удари с глава Борносузов и получи директен червен картон.

В 48-та минута Борносузов отбеляза за 2:0 в полза на ЦСКА, а две по-късно сините върнаха едно попадение от дузпа. В 61-та Георги Чорбаджийски направи резултата 3:1. В 68-та Борносузов реализира от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Кирил Великов, за крайното 4:1.