Треньорът на ЦСКА даде команда свободно! Вижте къде замина головият звяр на армейците

7 Dni CSKA09.09.20188360
ЦСКА, тренировка, Али Соу

Малката група играчи, които тренират с ЦСКА, получиха почивен уикенд от Нестор Ел Маестро. В паузата за националите наставникът изпоти здраво футболистите с двуразови занимания. На негово разположение бяха едва 9 полеви играчи и вратарите Черниаускас и Стипица. След здравите натоварвания Ел Маестро пусна тима в почивка и следващата тренировка ще е в понеделник сутринта. До вторник ще се присъединят и всички 10 национали.

Голяма част от футболистите, а и част от наставниците в екипа на Нестор пътуваха до чужбина в почивката. Новият голаджия на ЦСКА Мауридес посети Истанбул, където се видя със своя брат Майкон (Галатасарай). Двамата направиха голяма обиколка в турския мегаполис. А Мауридес публикува снимка пред паметника на славния нападател на Галатасарай – Метин Октай (1955-1961 и 1962- 1969).

Звездата на червените върна визитата на брат си, след като Майкон бе на “Армията” за двубоя ЦСКА – Славия (2:1). Тогава Мауридес вкара и двата гола, като донесе победата в последната минута.