България подчини Норвегия с хитрост и късмет! Каре от ЦСКА помогна за успеха на лъвовете

7 Dni CSKA10.09.20183300

България показа изключителен характер, хитрост и с необходимата доза късмет победи с 1:0 Норвегия на “Васил Левски”. Така възпитаниците на Петър Хубчев записаха втора поредна победа в Лига С, група 3 на Лига на нациите и са на върха без грешка.

Гостите владееха инициативата през по-голямата част от мача, но лъвовете се браниха храбро, вратарят Пламен Илиев спаси всичко, а след това дочакаха и своя момент. Той дойде в 58-ата минута, когато резервата Радослав Василев вкара с глава след центриране на Страхил Попов – това бе дебютното попадение на тарана за националния отбор.

На терена от първата минута започнаха трима играчи на ЦСКА – Николай Бодуров, Божидар Чорбаджийски и Кирил Десподов.