Каранга с 90 минути при загуба в Китай! Рефер жестоко се подигра с любимеца на Сектор Г

7 Dni CSKA05.10.201812050
ЦСКА - Царско село, контрола, Фернандо Каранга

Доскорошната звезда на ЦСКА Фернандо Каранга не успя да помогне на своя китайски тим Хенан Дзяние въпреки добрите си изяви. Вчера бразилецът записа 90 минути при загубата от Бейджин Рене с 0:1 в 25-ия кръг на Суперлигата. Каранга бе най-активният футболист на тима си, като на няколко пъти доставяше добри подавания на свои съотборници. Те обаче така и не успяха да поразят вратата на Бейджин. Тимът на Каранга можеше да получи и дузпа, след като бразилецът бе задържан за фланелката, но това явно убягна от погледа на рефера.

Това бе 6-о участие на Каранга за Хенан, след като бе продаден от ЦСКА през лятото. Той има 3 гола. Нападателят бе наказан за цели 8 мача и пропусна месец и половина от сезона. За последно Фернандо се разписа на 29 септември – при успеха над Хебей (2:0).

Отборът на Каранга е в доста тежка ситуация – заема 15-о място, което води до директно изпадане и е на 2 точки от спасителната зона. До края на сезона остават още 5 кръга.