Сектор Г даде своята оценка! Шефовете на ЦСКА едва ли са очаквали такава реакция

7 Dni CSKA07.10.201843040
Септември (София) - ЦСКА, фенове

Атмосферата на националния стадион “Васил Левски” вчера беше тягостна за футбол. На трибуните имаше малко под 1000 зрители, но най-силно впечатление направи това, че агитката на ЦСКА не запя познатите си песни в хода на срещата, а феновете в сектор Г изгледаха двубоя седнали, вместо прави, както е по традиция!

Подобно нещо не се бе случвало от дълго време насам и е ясен сигнал за мнението на феновете за играта на отбора в мача с Левски миналата седмица, загубен с 0:1.

Публиката не се зарадва особено след първия гол в мача. Част от феновете започнаха да скандират едва след второто попадение – на Тиаго след почивката. Тогава извикаха няколко пъти: “ЦСКА, ЦСКА!”. Сектор Г обаче запази пасивност през целия мач и познатата подкрепа от първата до последната минута този път липсваше.