ЦСКА U14 с голяма победа! Армейците сгазиха Левски насред “Герена”

7 Dni CSKA13.10.20188750
Левски U14 - ЦСКА U14

Юношите ни, родени през 2005 година, победиха Левски с 4:2 в мач от седмия кръг на Столичното първенство. Двубоят се игра на изкуствения терен на “Виваком арена – Георги Аспарухов”.

Домакините откриха резултата в 10-та минута. Армейците пропуснаха няколко добри възможности преди да изравнят след гол на Георги Димитров в 27-та минута. В 45-та ЦСКА поведе с 2:1 след втори гол на Димитров, който беше изведен от Константин Йорданов, а в 60-та сините изравниха. Димитров оформи хеттрика си в 65-та минута за 3:2, след като получи подаване отдясно от Кристиан Едуард, а три по-късно Иван Нешков оформи победата с 4:2 над вечния съперник.

Това е седма победа в седмия мач на тима ни от старта на сезона.

На нашите момчета им предстои мач за Купата на БФС срещу Черно море. Първият двубой от осминафиналите ще се играе на стадион “Корабостроител” във Варна във вторник (16 октомври) от 11:00 часа.

Стартов състав: Броуди Смит (в), Наско Цеков, Кристиан Петров, Росен Маринов, Мартин Стоянов, Майкъл Рангелов (к), Браян Стефков, Константин Йорданов, Иван Нешков, Кристиан Георгиев, Георги Димитров

Резерви: Кристиян Димитров (в), Давид Зафиров, Дейвид Веселинов, Калоян Гергинов, Илиан Димитров, Васил Маринов, Пламен Пейчев

Старши треньор: Антон Димитров