Жоржиньо дебютира за Гвинея-Бисау! Бивша звезда на ЦСКА се отчете с победен гол

7 Dni CSKA15.10.201812640
Монтана - ЦСКА, Купа на България, Жоржиньо

Крилото на ЦСКА Жоржиньо направи дебют за своята родина Гвинея-Бисау. Той се появи в заключителните 5 минути при изненадващия успех с 2:1 над Замбия. Родината на Жоржиньо направи обрат. Гвинейците си вкараха автогол през първата част, но след почивката обърнаха.

Любопитното е, че победното попадение бе дело на бившето крило на ЦСКА Тони Силва, който се разписа с глава в 63-ата минута.

На 10 октомври Замбия пък победи Гвинея-Бисау с 2:1, но тогава Жоржиньо не се появи на терена. Тони Силва пак бе титуляр.

ЦСКА има още двама чуждестранни национали – бранителят Стивън Перейра (Кабо Верде) и нападателят Али Соу (Гамбия). На двамата им предстоят мачове днес съответно срещу Танзания и Того.