ЦСКА U14 напред за Купата на БФС след голов трилър срещу Черно море

7 Dni CSKA24.10.20181650
Левски U14 - ЦСКА U14

Юношите ни до 14 години победиха Черно море с 3:2 в реванша от осминафиналите в турнира за Купата на БФС и с общ резултат 4:3 се класираха за 1/4-финалите на надпреварата, пише клубният сайт.

Армейците излязоха напред в резултата в 7-та минута, когато Иван Нешков беше точен от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Георги Димитров. В 15-та Константин Йорданов удари греда, а четири по-късно играч на гостите си отбеляза автогол, след като засече центриране отдясно на Кристиан Георгиев. Георгиев оформи класическата преднина на тима ни в 27-та минута. В 31-та Черно море намали резултата от дузпа, а в 66-та противникът ни стигна и до втори гол, но в крайна сметка отстъпи с 2:3 в мача на стадион “Бонсист” и ЦСКА се класира напред за Купата на БФС.

Жребият за 1/4-финалите ще се тегли в петък (26 октомври).

В неделя ЦСКА гостува на Ботев 57 в двубой от деветия кръг на Столичното първенство, който ще започне в 9:30 часа на изкуствения терен в двора на 57 СУ “Св. Наум Охридски”.

Стартов състав: Кристиян Димитров (в), Мартин Стоянов, Наско Цеков, Росен Маринов, Илиан Димитров, Майкъл Рангелов (к), Константин Йорданов, Иван Нешков, Кристиан Георгиев, Браян Стефков, Георги Димитров

Резерви: Броуди Смит (в), Даниел Димитров, Калоян Гергинов, Дейвид Веселинов, Васил Маринов, Стоян Гозе, Пламен Пейчев

Старши треньор: Антон Димитров
Треньор на вратарите: Калоян Георгиев