ЦСКА U15 няма спирка! Армейците треснаха Берое и се укрепиха на върха

7 Dni CSKA03.11.20182250
Левски U15 - ЦСКА U15

Юношите ни до 15 години победиха Берое с 3:0 в мач от деветия кръг на Елитната група, който се игра на базата в Панчарево, пише официалният сайт на ЦСКА.

Армейците откриха резултата след само 90 секунди игра, когато Павел Жабов се разписа след подаване отдясно на Кирил Великов. До 10-та минута нашите момчета пропуснаха две отлични възможности – удар с глава на Йоан Борносузов от малкото наказателно поле беше спасен от вратаря на Берое, а Георги Чорбаджийски удари греда. Две минути преди края на първото полувреме Борносузов беше точен за 2:0, след като отдясно му подаде Ясен Цеков. В 42-та минута Павел Жабов направи оформи класическия резултат.

ЦСКА продължава да бъде на върха в Елитната група с 23 точки след 7 победи и 2 равенства до момента. Втори е Левски.

Идната седмица на тима ни предстоят два мача. В сряда (7 ноември) гостуваме на Етър, а в събота (10 ноември) сме домакини на Ботев (Пловдив).

Стартов състав: Иван Маринов (в), Кирил Великов, Мартин Влаевски, Валентин Ситнилски, Виктор Атанасов, Йоан Лозанов, Георги Чорбаджийски, Ясен Цеков, Йоан Борносузов (к), Павел Жабов, Александър Георгиев

Резерви: Константин Касабоков (в), Теодор Иванов, Даниел Янакиев, Габриел Александров, Ясен Спиров, Николай Няголов, Георги Шаламанов

Треньори: Атанас Борносузов и Валентин Колев
Треньор на вратарите: Ивайло Иванов