ЦСКА писа тройка на Кюстендил преди битката с Левски-Раковски

7 Dni CSKA11.11.20182240
cskau16

Юношите ни победиха Кюстендил с 3:1 в мач от десетия кръг на Зоналното първенство за набор 2002/2003, който се игра на стадион “Осогово”, пише официалният сайт на ЦСКА.

И четирите попадения бяха реализирани през второто полувреме. Мартин Сотиров даде преднина на тима ни, а домакините изравниха в 68-та минута. Пет преди края на срещата Георги Иванов се разписа за 2:1, а в последните секунди Данаил Стойчев беше точен от дузпа за крайното 3:1.

Следващата неделя (18 ноември) ЦСКА ще изиграе последния си двубой от есенния полусезон срещу Левски-Раковски. Той ще започне в 11:30 часа на стадион “Бонсист”.

Стартов състав: Ивайло Илиев (в) (к), Цветомир Йорданов, Мартин Сотиров, Димо Славов, Александър Христов, Алпай Рамадан, Цветелин Стоичков, Христо Арсов, Данаил Стойчев, Георги Манев, Цветелин Цанев

Резерви: Майкъл Георгиев (в), Георги Иванов, Кристиян Георгиев, Антонио Радков, Николай Митов, Атанас Няголов, Александър Бучков

Треньор: Христо Марашлиев