Ужасяваща статистика за ЦСКА при Станислав Тодоров, 6 мача и нито една победа

7DNI CSKA23.11.20187300
Лудогорец - ЦСКА, съдия, Станислав Тодоров

Тази седмицата станаха ясни съдийските назначения от поредния кръг на Първа лига, а нарядите отредиха срещата Дунав – ЦСКА да бъде ръководена от Станислав Тодоров.

На първо четене нищо кой знае какво. Статистиката обаче показва любопитен факт. Кошмарен за “червените”, които не знаят що е победа в последните 6 мача за шампионат, ръководени от шуменския рефер.

5 загуби и 1 равенство – това е активът на ЦСКА. За последно Тодоров свири напечения сблъсък с Лудогорец в края на миналия сезон, спечелен от разградчани с 3:2. Този мач до голяма степен предопредели изхода от борбата за титлата.

“Червените” завършиха с 10 души заради изгонване на Жеферсон, който в рамките на няколко минути през второто полувреме си изкара по безумен начин два жълти картона.