ЦСКА стъпи на криво на стадион “Славия”

7DNI CSKA24.11.20181900
ЦСКАЦСКА U19 - Левски U19,

ЦСКА U19 завърши наравно 1:1 с Черно море в мач от XIV кръг на Елитната група, който се игра на помощния терен на стадион “Славия”.

Армейците поведоха в резултата в 43-та минута, когато Жулиан Манолов се разписа с глава след центриране отдясно на Радослав Илиев. Гостите изравниха в 59-та минута, а до нови попадения до края не се стигна и така ЦСКА записа четвърто равенство през сезона.

Следващата неделя тимът на “червените” ще изиграе последния си мач от есенния полусезон. Момчетата гостуват на Янтра в Габрово на 2 декември (неделя) от 14:00 часа, съобщават от официалният сайт на ЦСКА.

Стартов състав: Борис Груев (в), Джулио Чарлов, Никола Борисов (к), Милен Манчев, Адриан Гиргинов, Йоан Бауренски, Жулиан Манолов, Александър Иванов, Радослав Илиев, Митко Митков, Борислав Будинов

Резерви: Кристиян Сотиров (в), Дейвид Симеонов, Христо Панчев, Асен Дончев, Любослав Златков, Огнян Николов, Андрей Йорданов

Старши треньори: Ивайло Станев и Даниел Моралес
Треньор на вратарите: Ивайло Иванов